У нас є x + 4% = 7708Ікс це невідоме до якого ми додаємо 4 відсотка і виходить наша сума, як

знайти ікс, дякую за допомогу ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жансултанов Дамир.

Ответ:

7708=104%

104%/104=7708/104

1%=

74 \frac{3}{26}

x=104%-4%=100%

x=

74 \frac{3}{26}  \times 100 = 7411 \frac{7}{13}