Склади рівняння та развяжи їх.   1.Невідоме число збільшили на 17 й отримали 23.Знайди

невідоме число.     2.невідоме число зменшили на 18 й отримали 25.Знайди невідоме число.

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
Х+17=23              х-18=25
х=23-17               х=25+18
х=6                      х=43