3) Запишіть у вигляді добутку двох дробів А)8/15 Б)2/27 В)1/7 Г) 1 Срочно!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Рублева Анастасия.
Для обчислення добутку двох дробів, просто перемножте чисельники та знаменники окремо. Ось результати для наданих дробів:

А) 8/15 = (8/1) * (1/15) = 8/15
Б) 2/27 = (2/1) * (1/27) = 2/27
В) 1/7 = (1/1) * (1/7) = 1/7
Г) 1 = (1/1) * (1/1) = 1

Отже, результати у вигляді добутку дробів:

А) 8/15
Б) 2/27
В) 1/7
Г) 1