При якому значенні змінної значення виразу 0,4 (6-4х) на 1,9 більше від значення виразу 0,5 (7-3х)​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ: -30

Пошаговое объяснение:

0,4(6-4x)=1,9+0,5(7-3x)

2,4-1,6x=1,9+3,5-1,5x

-0,1x=3

x=-30