1) При якому значенні змінної значення виразу 4x-2(2,4x-1,6) дорівнює -4? 2) При якому значенні

змінної вирази 26-4х і 12х-7(х+4) набувають рівних значень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Вова.

1) Для знаходження значення змінної, при якому вираз 4x - 2(2,4x - 1,6) дорівнює -4, необхідно розв'язати рівняння:

4x - 2(2,4x - 1,6) = -4

4x - 4,8x + 3,2 = -4

-0,8x + 3,2 = -4

-0,8x = -4 - 3,2

-0,8x = -7,2

x = 9

Отже, при x = 9 значення виразу 4x - 2(2,4x - 1,6) дорівнює -4.

2) Щоб знайти значення змінної, при якому вирази 26 - 4x і 12x - 7(x + 4) мають рівні значення, ми можемо встановити рівність між цими виразами та вирішити рівняння для змінної x.

26 - 4х і 12х - 7(х + 4)

26 - 4x = 12x - 7(x + 4)

26 - 4x = 12x - 7x - 28

26 - 4x = 5x - 28

26 = 9x - 28

54 = 9x

x = 6

Отже, при x = 6 вирази 26 - 4x і 12x - 7(x + 4) набувають рівних значень.

Отвечает Садриев Инсаф.

Пошаговое объяснение:

Для знаходження значення змінної, при якому вираз 4x-2(2,4x-1,6) дорівнює -4, необхідно розв'язати рівняння:

4x-2(2,4x-1,6) = -4

Розкриваємо дужки та спрощуємо вираз:

4x - 4,8x + 3,2 = -4

-0,8x = -7,2

x = 9

Отже, при x = 9 вираз 4x-2(2,4x-1,6) дорівнює -4.