1. Виконайте ділення: 1) 7÷(-7); 2) -15÷(-0,3)3) -0,8÷82. Розв'яжіть

рівняння:1)2х-4=х+52)5х-(2х+4)=83. Сума двох чисел дорівнює 24. Знайдіть ці числа, якщо одне з них на 6 більше за інше.4. Розв'яжіть рівняння: 1)0,6-1,6(х-4)=3(7-0,4х)2) -3,9(1,2х-0,9)=2,6(0,4х-1,4)5. При якому значенні змінної вирази 7-2х і 9х-8(х+1) набувають рівних значень?

Ответы на вопрос

Отвечает Губич Никита.

Ответ:

1.

1) -1

2) -50

3) -0,1

2.

1) x=9

2) x=4

3.

18 ; 6

Отвечает Гросул Вася.

Ответ:

1. 1) -1   2) 50  3) -0,1

2. 1)  х = 9   2) х = 4

3.  9 - первое число, 15 - второе число

4. 1)  х = 35   2) х = 1,25

5.  х = 5

Пошаговое объяснение:

1. 1) 7÷(-7) = -1

  2) -15÷(-0,3)   = 50

  3) -0,8÷8  = -0,1

2. 1) 2х-4=х+5  

   2х - х = 5 + 4

   х = 9

   2) 5х-(2х+4)=8

   5х - 2х - 4 = 8

   3х = 8 + 4

   3х = 12

   х = 12/3

   х = 4

3.  х - первое число, тогда х+6 - второе число

х + х + 6 = 24

2х = 24 - 6

2х = 18

х = 18/2

х = 9 - первое число

9+6 = 15 - второе число

4. 1) 0,6-1,6(х-4)=3(7-0,4х)

   0,6 - 1,6х + 6,4 = 21 - 1,2х

   1,2х - 1,6х = 21 - 7

   -0,4х = 14

    х = 14/(-0,4)

    х = 35

    2) -3,9(1,2х-0,9)=2,6(0,4х-1,4)

    -4,68х + 3,51 = 1,04х - 3,64

    -4,68х - 1,04х = -3,64 - 3,51

    -5,72 = - 7,15

    х = -7,15/(-5,72)

    х = 1,25

5. 7-2х = 9х-8(х+1)

   7 - 2х = 9х - 8х - 8

   -2х - х = -8 - 7

  -3х = -15

  х = -15/(-3)

  х = 5