Дано вираз 15 - n . 1 Обчисли значення виразу, якщо значення змінної дорівнює 34. 2 При якому

значенні змінної, значення виразу дорівнює 36. A-18 Б -20 B -21 Г -19​

Ответы на вопрос

Отвечает Косарев Никита.

Відповідь:(б) -21.

Покрокове пояснення:

Щоб обчислити значення виразу 15 - n при n = 34, потрібно підставити 34 замість n:

15 - n = 15 - 34 = -19

Отже, значення виразу при n = 34 дорівнює -19.

Щоб знайти значення змінної, при якому значення виразу 15 - n дорівнює 36, потрібно вирішити рівняння:

15 - n = 36

Спочатку віднімаємо 15 від обох боків рівняння:

15 - n - 15 = 36 - 15

n = 21

Потім множимо обидва боки на -1, щоб отримати n у правій частині рівняння:

n = -21

Отже, значення змінної, при якому значення виразу 15 - n дорівнює 36, дорівнює -21.