6. Задача. Знайти периметр і площу прямокутника. i одна сторона якого 7,04 см, що на 1,5 дм менше,

ніж друга сторона. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Полубуткина Ольга.

Ответ:

Дано:

а-одна сторона прямокутника;

b-інша сторона прямокутника.

а=7,04 см;

b=a+1,5 дм

Знайти Р.

Рішення.

b=(a+15) см, так как 1 дм=10 см, тоді:

b=7,04+15=22,04 см.

Знаходимо периметр прямокутника:

P=2*(a+b)=2*(7,04+22,04)=58,16 см.

Знаходимо площу прямокутника:

S=a*b=7,04*22,04=155,16 см^2.

Пошаговое объяснение: