Задача 1. Периметр прямокутника 800 м. Одна зі сторін у7 разів довша, ніж друга. Знайдіть сторони

і площу даного прямокутника.Задача 2. Одна сторона трикутника у 2 рази довша, ніж друга, і на 5 смкоротша, ніж третя. Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр 35 см.Задача 3. Довжини сторін двох квадратів пропорційні числам 12 i19, арізниця їх периметрів становить 56 см. Знайдіть площу меншого квадрата.Задача 4. Кількість однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних квартир убудинку пропорційна числам 3; 8; 5. Скільки квартир кожного типу в будинку,якщо в ньому трикімнатних квартир на 24 менше, ніж двокімнатних?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Катя.

Відповідь:

1. 1750м^2

2. Перша сторона 12, Друга сторона 6, третя сторона 17

3. 576см^2

4. -

Покрокове пояснення:

1. Нехай менша сторона х м, то більша 7х, Периметр 800м. Маємо рівняння:

х+7х=800

8х=800

х=800/8

х=100 - менша сторона

7*100=700 -більша сторона

AB=CD=100/2=50  (бічні сторони)

BC=AD=700/2=350 - (основи)

S=50*350=1750м^2

2. Нехай одна  сторона трикутника х см, то друга 1/2х, а третя х+5. Периметр 35см. Маємо рівняння:

х+1/2х+х+5=35

5/2х=30

х=30/ 5/2

х= 12-перша сторона

1/2*12=6 - друга сторона

12+5=17 - третя сторона

3. Нехай коефіціент пропорційності х, то довжини   сторін 12х та 19х.  Різниця периметрів квадратів 56. Периметр першого квадрата 12х*4=48х, периметр другого квадрата 19х*4=76х. Маємо рівняння:

76х-48х=56

28х=56

х=56/28

х=2

12*2=24 - сторони меншого квадрата

Площа меншого квадрата: 24*24=576см^2

4. Вибачте, не знаю як вирішити. Надіюсь хоть трішки допомогла