В будинку 126 квартир. Кількість однокімнатних квартир в 1,5 раза більша від кількості

двокімнатних, а кількість трикімнатних стано-вить 75% кількості двокімнатних. Решта 9 квартир - чотирикімнатні.Скільки в будинку однокімнатних, двокімнатних і трикімнатнихквартир?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ключко Аня.

Ответ:

однокімнатних 54

двокімнатних 36

трикімнатних 27

Пошаговое объяснение:

однок. - 1.5 x

двок. - x

трик. - 3/4х всього 126 квартир

чотирик. - 9

1,5х + х + 3/4х + 9 = 126

3,25х = 126 - 9

3,25х = 117

х = 117/3,25

х = 36 → двок. - 36

однок. - 1,5*36=54

трик. - 3/4* 36 = 27