У новому будинку 206 двокімнатних квартир, а трикімнатних - на 34 менше, ніж двокімнатних. Скільки

двокімнатних і трикімнатних квартир у будинку?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдыхан Нурсултан.

Однокомнатных Х , двухкомнатных 2Х, трехкомнатных ( Х + 24 ) квартир

Уравнение

Х + 2Х + ( Х + 24 ) = 160

4х = 160 - 24

Х = 136 : 4

Х = 34 ( квартиры ) однокомнатных

2•34 = 68 ( квартир ) двухкомнатных

34 + 24 = 58 ( квартир ) трехкомнатных