у новому будинку 300 квартир. Третя частина квартир - однокімнатні, а двокімнатних на 10 більше.

Решта - трикімнатні . Скільки трикімнатних квартир у будинку

Ответы на вопрос

Отвечает Логовеев Тимофей.

Відповідь: 90

Покрокове пояснення:

300:3=100-однокімнатних

100+10=110-двлкімнатних

300-(100+110)=300-210=90- трикімнатних