При якому значенні змінної: вирази 7 - 2x і 9x -8(x + 1) набувають рівних значення СРОЧНО

ПОЖАЛУЙСТА‼​

Ответы на вопрос

Отвечает Яценко Александра.

7-2х=9х-8х-8

-2х-9х+8х= -8-7

-3х= -15

х= -15:(-3)

х=5

Отвечает Васюков Андрей.

Ответ:

при х = 5

Пошаговое объяснение:

7 - 2x = 9x -8(x + 1)

7 - 2х = 9х - 8х - 8

-2х - 9х + 8х = -7 - 8

-3х = -15

х = -15/-3

х = 5

-----------

Проверим:

7 - 2*5 = 9*5 -8(5 + 1)

7 - 10 = 45 - 8*6

-3 = 45 - 48

-3 = -3 - верно