Середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 1.2 а середнє арифметичне інших двох чисел-2.4.

Знайдіть середнє арифметичне цих чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1,2 * 4 = 4,8 - сумма 4 чисел

2) 2,4 * 2 = 4,8 - сумма других 2-ух чисел

3) 4 + 2 = 6 - всего чисел

4) (4,8 + 4,8) : 6 = 9,6 : 6 = 1,6 - среднее арифметическое 6 чисел