4/5 усього запасу писку викокистали для будивництва а решту 1 1/2 для ремонту дороги. Скильки

усього тонн писку було затотовлено

Ответы на вопрос

Отвечает Тихая Александра.

Ответ:

7,5

Пошаговое объяснение:

1 - 4/5 = 1/5 частина піску залишилася

1/5=0,2;  1 1/2 = 1,5

1,5 : 0,2 = 7,5 (т)