На склади було 4 т цукрового писку. До першого магазину видправыли 1265 кг, до другого - на 375 кг

бильше , а до третього магазину - 2/5 решти цукрового писку.Скильки килограмив цукрового писку за лишилось на склади.

Ответы на вопрос

Отвечает Шавшуков Данил.
1265+375=1640(кг)-цукру відправили до 2 магазину
4000-1265-1640=1095(кг)- цукру залишилося на складі
1095*2/5=438(кг)- цукру відправили до 3 магазину
1095-438=657(кг)-цукру залишилося на складі