1. (2 бали) Знайдіть середнє арифметичне чисел 43,8; 45,4; 44; 46,7. 2. (2 бали) У стаді було 200

тварин, 43% із них становили вівці. Скільки овець було у стаді? 3. (2 бали) У розчині міститься 140 кг солі. Чому дорівнює маса розчину, якщо сіль у ньому становить 35%? 4. (2 бали) Велосипедист їхав 2 год зі швидкістю 12,6 км/год та 4 год зі швидкістю 13,5 км/год. Знайдіть середню швидкість велосипедиста по всьому шляху. 5. (3 бали) Потрібно було відремонтувати 140 кілометрів дороги. За перший тиждень відремонтували 36% дороги, за другий – 32%, а за третій – решту. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень? 6. (1 бал) За перший день було продано 60% завезеної в магазин тканини, а за другий – 35% залишку, а за третій – решту 78 м. Скільки метрів тканини було завезено до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Onurova Ayazhan.

Ответ:

1.  43,8+45,4+46,7=179,9 179,9/4=44,975

2. 200*0,43=86(овець)

Відповідь: 86 овець

3. (140*100)/35= 400г

Відповідь 400 г

4. 1)2*12,6=25,2(км)-проїхав за 2 год.

   2)4*13,5=54(км)-проїхав за чотири год.

  3)25,2+54=79,2(км)-проїхав всього.

  4)2+4=6(год)-часу всього.

  5)79,2:6=13,2(км/год)-середня швидкість.

 Відповідь: 13,2.

5. 1)36+32=68%- за перші два тижні

   2)100-68=32%-за третій тиждень

   3)140*0,32=44,8 (км) -за третій тиждень

6. 1) 1-0,6 = 0,4-залишилась частина тканини

   2)0,35*0,4=0,14-частина тканини,проданої за другий день

   3)0,4-0,14=0,26-залишилася частина тканини, рівно 78 м

   4)78:0,26=300(м) -скільки тканини завезли в магазин.

Відповідь: 300м.

Фухххх....