Допоможіть Запишіть у вигляді десяткового дробу: а) 69 %; б) 190 %; в) 6,9 %. Запишіть у

відсотках: а) 0,48; б)0,08; в) 4,8. Знайдіть середнє арифметичне чисел: 14,3; 19,7; 21,8.. У класі навчаються 25 учнів. З них 60% відвідують математичний гурток. Скільки учнів відвідують математичний гурток? У фінал вийшли 12 конкурсантів, що становить 24 % усіх учасників конкурсу. Скільки осіб брали участь у конкурсі? Потрібно було відремонтувати 140 км дороги. За перший тиждень відремонтували 36% дороги, за другий – 32%, а за третій – решту. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень? Автомобіль їхав 2 години зі швидкістю 72,6 км/год і 3 години 75 км/год. Знайти середню швидкість автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Ергазыулы Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 69 %= 0,69 ; б) 190% = 1,9; в) 6,9%= 0,069.

=============

а) 0,48= 0,48% ; б)0,08= 8%; в) 4,8 = 480

=============

(14,3+ 19,7+ 21,8) : 3= 55,8 : 3 = 18,6

==============

25*60:100 =15 учнів відвідують математичний гурток

==============

12 : 0,24 = 50 осіб брали участь у конкурс

==================

100-(36+32)=100-68=32% дороги отремонтировали за третью неделю

140*32:100 = 44,8км кілометрів дороги відремонтували за третій тижден

===================

(72,6*2 + 75*3):5 = 370,2 : 5 = 74,04км/ч середня швидкість автомобіля на всьому шляху.

================