1.потрібно було відремонтувати 140 км дороги.за перший тиждень відремонтували 36% дороги, за

другий-32%, а за третій решту. скільки км дороги відремонтували за третій тиждень? 2.за перший день було продано 60% завезеної у магазин тканини, за другий-35%остачі, а за третій решту78 м. скільки метрів тканини завезено в магазин

Ответы на вопрос

Отвечает Бочарникова Елена.

Ответ:

1) 44,8 км

2) 300 м

Пошаговое объяснение:

1) Вся дорога - 140 км - 100%

1-день - 36%,

2-день - 32%

3-день - остаток 100%-36%-32%=32%

140*32:100=44,8 (км)

2) Пусть завезено - х м ткани, тогда

в 1-день продано 0,6х м (60%=0,6)

во 2-день - 0,35*0,4х=0,14х (35% остатка=0,35*(х-0,6х)=0,35*0,4х)

в 3-день - остаток - 78 м.

Уравнение:

х-0,6х-0,14х=78

0,26х=78

х=78:0,26

х=300 (м ткани завезено в магазин)

Проверка:

0,6*300+0,14*300+78=300

180+42+78=300

300=300