За перший день було продаго 40% завезеної до магазину олії, за другий - 45% остачі, за третій -

решту 66 л. Скільки літрів олії завезли за другий день до магазину?За перший день було продаго 40% завезеної до магазину олії, за другий - 45% остачі, за третій - решту 66 л. Скільки літрів олії завезли за другий день до магазину? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шлыкова Валерия.

Ответ:

1 день =40%

1 день =45%

3день =66л.

40+45=85%(1 и 2 день)

100%-85=15%-3 день

15%=66 л.

66÷15%×100%=4,4 ×100=440 л. завезли всего в магазин

440÷100%×40%=4,4×40=176 л. 1 день

440÷100%×45%=4,4×45=198 л. (2 день)

176+198+66=440л