За перший день було продаго 40% завезеної до магазину олії, за другий - 45% остачі, за третій -

решту 66 л. Скільки літрів олії завезли за другий день до магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Руда Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100-40=60%

60*0,45=27%- другий день

100-40-27=33 % третій день

66:0,33=200 -було всього олії

200*0,4=80л продали першого дня

200-80=120 остаток на другий день

120*0,45=54л продали на другий день