Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,8. Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,1 більше

другого. Менше число дорівнює 0 О Більше число дорівнює​

Ответы на вопрос

Отвечает Руднев Илюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай менше число - х, тоді більше — (х+2,1).  Складемо рівняння

(х + х + 2,1) : 2 = 8,8

2х + 2,1 = 8,8 * 2

2х + 2,1 = 17,6

2х = 17,6 - 2,1

2х = 15,5

х = 15,5 : 2

х = 7,75 менше число

х + 2,1 = 7,75 + 2,1 = 9,85 більше число