Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 26. Одне з них у 3 рази більше від іншого. Знайти ці числа

помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Ерик Мейрман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Лысов Никита.

Нехай х - одне число,тоді 3х - інше число

Складемо рівняння:

(х+3х):2=26

4х:2=26

4х=26×2

4х=52

х=52:4

х=13 - перше число

Друге число - 3×13=39

Відповідь : одне число - 13, інше - 39.