Обчислити площу трикутника, сторона якого дорівнює 30 см, а висота, що до неї проведена – 5 см.

А) 75 см2 Б) 150 см2 В) 35 см2 Г) 70 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Елисеева Оля.

Ответ:

А) 75 см²

Объяснение:

Площа трикутника знаходиться по формулі:

S=1/2ah

S=1/2×30×5=75 (см²)