Середнє арифметичне трьох чисел — 14. Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5 разів більше

третього, а друге в 1,5 рази(-ів) більше третього.   Перше число дорівнює :. Друге число дорівнює: . Третє число дорівнює :. срочно плизззззззз​

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Никита.

Ответ:

1 число - 21

2 число - 12,6

3 число - 8,4

Пошаговое объяснение:

1 число - y = 2,5x

2 число - z = 1,5x

3 число - x

Решение:

2,5x + 1,5x + x = 42

5x = 42

x = 8,4, значит 1 число - y = 21 и 2 число - z = 12,6

Отвечает Моспан Полина.

Пошаговое объяснение:

1 число = 2,5х

2 число = 1,5х

3 число = х

Ср. арифм. = 14

(2,5х + 1,5х + х) : 3 = 14

5х = 14 * 3

5х = 42

х = 42 : 5

х = 8,4

1 число = (2,5х) = 2,5 * 8,4 = 21

2 число = (1,5х) = 1,5 * 8,4 = 12,6

3 число = (х) = 8,4

Проверка:

(21 + 12,6 + 8,4) : 3 = 42 : 3 = 14