Один кілограм цукерок дорожче за кілограм печива на 24,4 грн. Скільки коштує кілограм цукерок і

кілограм печива, якщо за 8кг печива заплатили стільки, скільки за 6 кг цукерок? ДАЮ 100 БАЛЛОВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Бахшиев Артем.

Пошаговое объяснение:

1 кг конфет = х грн

1 кг печенья = у грн

х - у = 24,4

6х = 8у

х = 24,4 + у

6х - 8у = 0

1)

6х - 8у = 0

6(24,4 + у) - 8у = 0

146,4 + 6у - 8у = 0

6у - 8у = 0 - 146,4

-2у = -146,6

у = -146,6 : (-2)

у = 73,2

2)

х = 24,4 + у

х = 24,4 + 73,2

х = 97,6

1 кг конфет = (х) = 97,6 грн

1 кг печенья = (у) = 73,2 грн

Проверка:

97,6 - 73,2 = 24,4 (грн) - на столько дороже 1 кг конфет чем 1 кг печенья

6*97,6 = 8*73,2

585,6 = 585,6 - одинаково стоят 6кг конфет и 8кг печенья