Один кілограм цукерок дорожче за кілограм печива на 4,4 грн. Скільки коштує кілограм цукерок і

кілограм печива, якщо за 9 кг печива заплатили стільки, скільки за 5 кг цукерок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маликов Ян.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Конфеты - х + 4,4

Печенье - х

5 * (х + 4,4) = 9 * х

5х + 22 = 9х

5х - 9х = -22

-4х = -22

х = 22 : 4

х = 5,5

Конфеты (х + 4,4) = 5,5 + 4,4 = 9,9 гривен

Печенье (х) = 5,5 гривен

9,9 * 5 = 5,5 * 9