Одне число більше другого в 11,5 рази(- ів), середнє арифметичне цих двох чисел дорівнює 58. Знайди

ці числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Тимофей.

Нехай 1 число=х, число яке в 11,5 разів більше=11,

58×2=116

Маємо рівняння

х+11,5х=116

12,5х=116

х=116÷12,

х=9,28

1 число=9,

2 число=9,28×11,5=106,72