Сума двох чисел дорівнює 60. Знай- ди ці числа, якщо одне з них у 5 разів більше за друге.​


Ответы на вопрос

Отвечает Балашова Арина.

Ответ:

10, 50

Пошаговое объяснение:

Нехай перше число х, тоді друге - 5х, сума цих чисел складає х+5х, що дорівнює 60. Маємо рівняння:

х+5х=60

6х=60

х=60:6

х=10

Перше число дорівнює х=10, друге 5х=5*10=50

Відповідь: 10, 50