У вазі 16 рожевих і 6 білих троянд. Вибирають навмання три з них. Яка ймовірність того, що дві

троянди рожеві й одна біла?​ будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

P = 720 / 1540 = 0.4675 або близько 46.75%.

Пошаговое объяснение:

Спочатку знайдемо загальну кількість способів вибрати 3 троянди з 22:

C(22,3) = 22! / (3! * 19!) = 1540

Далі знайдемо кількість способів вибрати 2 рожеві троянди з 16 та 1 білу з 6:

C(16,2) * C(6,1) = (16! / (2! * 14!)) * (6! / (1! * 5!)) = 120 * 6 = 720

Тому ймовірність того, що дві троянди рожеві і одна біла, дорівнює:

P = 720 / 1540 = 0.4675 або близько 46.75%.