На шкільному подвір'ї учні висадили білі червоні і рожеві троянди. Рожеві троянди становлять 40%

від червоних троянд. Білі-60% рожевих, а решта троянд були червоного кольору. Скільки всього троянд висадили учні на шкільному подвір'ї, якщо рожевих троянд було 20 кущів?

Ответы на вопрос

Отвечает Коровина Катюша.

1% = 0,01

  • P — рожеві троянди
  • Ч — червоні троянди
  • Б — білі троянди

    P = 20 (кущів)

    Р = 0,4·Ч ⇒ Ч = P:0,4 (кущів)

    Б = 0,6·Р кущів (кущів)

Ч = 20:0,4 = 200:4 = 50 (кущів)

Б = 0,6·20 = 12 (кущів)

Всього посадили: Р+Б+Ч = 20+12+50 = 82 (кущів)

Відповідь: Учні висадили 82 куща троянд.