Автомобіль проїхав 3 години зі швидкістю 48,8 км/год і 5 годин зі швидкістю 59,1 км/год. Який

шлях проїхав автомобіль за весь цей час?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Денис.

Ответ:48,8*3+59,1*5=146,4+295,5=441,9км

Пошаговое объяснение: