Автомобіль проїхав 3 години зі швидкістю 48,4 км/год і 5 годин зі швидкістю 59,4 км/год. Який шлях

проїхав автомобіль за весь цей час?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вылегжанин Арсений.

Ответ:

1)48,4*3=145,2(КМ)

2)59,4*5=297(КМ)

3)145,2+297=442,2(км)