автомобіль їхав перші 5 годин зі швидкістю 62 км/год а остані 2 години зі швидкістю 52 км на годину

автомобіль їхав перші 5 годин зі швидкістю 62 км/год а остані 3 години зі швидкістю 52 км на годину. Знайдіть середню швидкість руху автомобіля та зведіть до сотих

Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Эльвина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V = S/t

t = t1+t2

t1 = 5 ч

t2 = 2 ч

t = 5+2 = 7 ч

S = s1+s2

s1 = 62*5 = 310 км

s2 =  52*2 = 104 км

S = 310+104 = 414 км

Vср = 414 /7 = 59,14 км/час