1)Ширина прямокутника дорівнює 4см,а довжина на 3см. більша.знайти периметер прямокутника. Завдання

2)на клумбі росло 35 кущів троянд. одна пята усіх кущів становлять червоні троянди ,одна сьома -білі,а решта жовті,Скільки кущів жовтих троянд росте на клумбі. ЗАВДАННЯ 3)Гроза розпочалася о 9 год.30хв. і тривала 40хв.Коли закінчилась гроза. приклади...737-(124+270) 360ділити на 6множити на 2... 55мм=см мм

Ответы на вопрос

Отвечает Бурьян Алексей.

Ответ:

1) Р =2*(а+b)=2*(4+7)=2*11=22 см

4+3=7 cм - довжина прямокутника

2) 35*1/5=7 червоних троянд

35*1/7=5 білих троянд

35-(7+5)=35-12=23 жовті троянди

3)9 год 30 хв + 40 хв = 10 год 10 хв - закінчилась гроза

4) 737-(124+270)=737-394=343

360:6*2=60*2=120

55 мм = 5см 5 мм