№1 Запиши її розв’язок з поясненням та відповідь. У скільки разів периметр трикутника, кожна

сторона якого дорівнює 20 см, менший, ніж периметр квадрата зі стороною 30 см? №2 До свята третьокласники принесли до школи білі та жовті троянди. 49 білих троянд розклали у 7 букетів порівно. У кожному букеті з жовтих троянд було на 2 квітки більше. Скільки вийшло букетів із 45 жовтих троянд?

Ответы на вопрос

Отвечает Кишкин Иван.
1) 20*3=60см периметр трикутника
30*4=120см периметр квадрата
120:60=2 
Відповідь: в 2 рази периметр трикутника менший ніж квадрата

2)49:7=7 білих троянд у букеті
7+2=9 жовтих троянд у букеті
45:9=5 букетів жовтих троянд