Обчисліть значення виразу 17 - 1,8 |х| якщо х= - 0,4


Ответы на вопрос

Отвечает Медяник Алексей.

Пошаговое объяснение:

модуль - завжди невід'ємний, тому |-0,4|=0,4

17-1,8*0,4=17-0,72=16,28