Знайдіть sin x, якщо cos x=-0,6, П2,< х<п​


Ответы на вопрос

Отвечает Ержанова Айгерим.

sinx=

 \sin(x) =  -  \sqrt{1 -  \cos(x)^{2}  }= -  \sqrt{1 - ( - 0.6) { {}^{} }^{2} } = -  \sqrt{0.64} = - 0.8

я не певен про мінус, але сподіваюсь, що правильно...