Самостійна робота 5 клас Нуш Вправи на всi дiï з натуральними числами і десятковими дробами.

Варiант I Середнс арифметичне. 1. (1 бал) Знайди середнє арифметичне чисел 10; 12 i 11 A) 11 Б) 10 B) 12 г) 10,5 2.(1 бал) Сума восьми чисел дорівнює 98,4. Знайди середнс арифметичне цих чисел. A) 50 В) 11,3 г) 49,2 Б) 12,3 3) (1 бал) Обчисли: 0,23:0,1 A) 0,23 Б) 0,23 B) 18,06 г) 1,815 B) 2,3 1) 23 4.(1 бал) Знайди значення виразу: 6,05-0,3 A) 1806 Б) 18,15 5. (1 бал) Розв'яжи рiвняння у-124,5=38,2 A) 1,627 Б) 16,27 B) 162,7 г) 86,3 6. (1 бал) Подай у метрах 12 дм і запиши у вигляді десяткового дробу A) 1,2 м Б) 0,12м В) 0,012м г) 120 м 7. (3 бали) Середнє арифметичне трьох чисел дорiвнює 51,3. Два з цих чисел 45,2 i 50.4. Знайди трете число. 8. (3 бали) Автомобiль ïхав 5 год зі швидкістю 61 км/год і 7 год зі швидкістю 73 км/год. Знайдіть середню швидкість автомобіля протягом усього шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Середнє арифметичне чисел 10, 12 і 11 дорівнює (10+12+11)/3 = 11.

Відповідь: А) 11.

Сума восьми чисел дорівнює 98,4. Щоб знайти середнє арифметичне, потрібно поділити суму на кількість чисел, тобто 98,4/8 = 12,3.

Відповідь: Б) 12,3.

Обчислимо вираз 0,23 : 0,1. Це можна зробити, перетворивши ділення десяткових дробів на множення на зворотний елемент діленого: 0,23 ÷ 0,1 = 0,23 × 10 = 2,3.

Відповідь: Б) 2,3.

Знайдемо різницю між числами 6,05 і 0,3: 6,05 - 0,3 = 5,75.

Відповідь: немає у варіантах.

Розв'яжемо рівняння у - 124,5 = 38,2, додавши 124,5 до обох сторін: у = 38,2 + 124,5 = 162,7.

Відповідь: Б) 162,7.

Подамо 12 дм у метрах, розділивши на 10: 12 дм = 1,2 м.

Запишемо це у вигляді десяткового дробу, домноживши 1,2 на 10/10: 1,2 = 0,12.

Відповідь: Б) 0,12 м.

Назвемо третє число х. За визначенням середнього арифметичного, маємо (45,2 + 50,4 + х)/3 = 51,3. Помножимо обидві сторони на 3, щоб позбутися дробів: 45,2 + 50,4 + х = 153,9. Знайдемо значення х, віднявши від обох сторін рівняння суму перших двох чисел: х = 153,9 - 45,2 - 50,4 = 58,3.

Відповідь: х = 58,3.

Знайдемо загальну відстань, пройдену автомобілем, додавши відстані, пройдені з різною швидкістю: 5

Пошаговое объяснение:

удачі