Через розчин нітрату срібла протягом 2 год пропускали електричний струм. визначте масу срібла яке

виділилосяна на катоді якщо напруга на електродах була 2В а опір розчину - 0,4Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Смирный Арсений.

Ответ: Формула для розрахунку кількості електричної заряду:

Q = I * t

де Q - кількість електричної заряду, I - сила струму, t - час електролізу.

Тоді Q = I * t = 5 А * 2 год * 3600 с = 36000 Кл.

Объяснение: Для визначення кількості молей електронів, які брали участь у реакції на катоді, необхідно знати балансове рівняння реакції. Оскільки нітрат срібла розкладається на іони срібла та нітрат-іони, то балансове рівняння реакції має вигляд:

Кількість молей електронів:

n = Q / F

де F - фарадай (96 485 Кл/моль) - фізична стала, що відображає співвідношення між електричним зарядом електронів та кількістю молей речовини, яка бере участь у електрохімічній реакції.

n = Q / F = 36000 Кл / 96485 Кл/моль ≈ 0,373 моль