відстань між найближчими гребнями хвиль у морі 10 м. яка частота ударів хвиль об корпус човна якщо

швидкість хвиль 3 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Дима.

V=L*v

v=V/L=3/10=0,3 Гц