100 баллов + лучший ответ, СРОЧНО!! Відстань між гребнями хвиль дорівнює 4 м. Якщо моторний човен

рухається проти течії, то частота ударів хвиль становить 6 Гц, якщо за течією - 2 Гц. Визначте швидкість моторного човна і швидкість поширення хвиль. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Максим.

Ответ:

V(човна) = 24 м/с

V(хвиль) = 8 м/с

Объяснение:

V(човна)+V(хвиль)= 4*6=24 м/с

V(човна)-V(хвиль)= 4*2=8 м/с

^.^