Моторний човен рухається зі швидкістю 10 м/с відносно води.Швидкість течії річки - 1 м/с. Визначте

швидкість руху моторного човна відносно берега річки під час руху човно за течією; проти течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Назар Назар.

1) 10 + 1 = 11(м/с) - скорость моторки при движении по течению

2) 10 - 1 = 9 (м/с) - скорость моторки при движении против течения