1.17. Цiна блендера та цiна міксера - однакові. Ціну бленде- ра спершу зменшили на 10%, а потім

збільшили на 10%. Ціну міксера спочатку збільшили на 10%, а потім зменшили на 10%. Ціна якого із приладів унаслідок двох переоцінок бiльша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Большедворская Лера.

Відповідь:

перше міксера, потім однаково

Покрокове пояснення:

x-ціна блендера/міксера

1)х-10%=х-10- блендер

х+10%=х+10- міксер

міксер більше

2)х-10+10%=х- блендер

х+10-10%=х

Однаково