8. Площа квадрата дорівнює площі прямокутника зі сторонами 4 дм і 9 дм. Знайдіть периметр

квадрата. 9. Ціну на товар, який коштував 150 грн, спочатку збільшили на 20 %, а потім нову ціну зменшили на 20 %. Знайдіть ціну товару після двох переоцінок. 10. Маса повної каністри з водою становить 23 кг, а маса каністри, заповненої наполовину, — 12,5 кг. Якою є маса порожньої каністри? 11. Скількома способами можна скласти розклад уроків на день, щоб було враховано такі умови: математика — 1-й або 2-й урок у розкладі; література — 2-й або 3-й урок у розкладі; історія — 1-й або 3-й урок у розкладі?

Ответы на вопрос

Отвечает Зинина Алина.

Ответ:

8. Площа прямокутника дорівнює 4 дм * 9 дм = 36 дм^2. Оскільки площа квадрата дорівнює площі прямокутника, то площа квадрата також дорівнює 36 дм^2. Знайдемо довжину сторони квадрата: a^2 = 36, де a - сторона квадрата. Розв'язуючи рівняння, отримаємо a = 6 дм. Отже, периметр квадрата дорівнює 4 * 6 дм = 24 дм.

9. Після першої переоцінки ціна товару збільшилася на 20%, тому стала дорівнювати 150 грн + 0,2 * 150 грн = 180 грн. Після другої переоцінки ціна товару зменшилася на 20%, тому стала дорівнювати 180 грн - 0,2 * 180 грн = 144 грн.

10. Маса води в каністрі дорівнює 23 кг - 12,5 кг = 10,5 кг. Оскільки каністри повна і напівповна мають однакову форму й об'єм, то об'єм порожньої каністри дорівнює об'єму напівповної каністри, який становить 12,5 кг. Для знаходження маси порожньої каністри потрібно обчислити масу порожньої каністри з об'ємом 12,5 кг: 23 кг - 10,5 кг = 12,5 кг - маса порожньої каністри.

11. Математика може бути на першому уроці або на другому уроці - два варіанти. Література може бути на другому уроці або на третьому уроці - два варіанти. Історія може бути на першому уроці або на третьому уроці - два варіанти. Загалом, є два варіанти для математики, два варіанти для літератури та два варіанти для історії. Отже, загальна кількість способів скласти розклад дорівнює 2 * 2 * 2 = 8.

Отвечает Антонов Илья.

Відповідь:.8 завдання.

Площа прямокутника дорівнює 4 дм * 9 дм = 36 дм^2. Оскільки площа квадрата дорівнює площі прямокутника, то площа квадрата також дорівнює 36 дм^2. Знайдемо довжину сторони квадрата: a^2 = 36, де a - сторона квадрата. Розв'язуючи рівняння, отримаємо a = 6 дм. Отже, периметр квадрата дорівнює 4 * 6 дм = 24 дм.

9 завдання

Після першої переоцінки ціна товару збільшилася на 20%, тому стала дорівнювати 150 грн + 0,2 * 150 грн = 180 грн. Після другої переоцінки ціна товару зменшилася на 20%, тому стала дорівнювати 180 грн - 0,2 * 180 грн = 144 грн.

10 завдання

. Маса води в каністрі дорівнює 23 кг - 12,5 кг = 10,5 кг. Оскільки каністри повна і напівповна мають однакову форму й об'єм, то об'єм порожньої каністри дорівнює об'єму напівповної каністри, який становить 12,5 кг. Для знаходження маси порожньої каністри потрібно обчислити масу порожньої каністри з об'ємом 12,5 кг: 23 кг - 10,5 кг = 12,5 кг - маса порожньої каністри.

11 завдання

Математика може бути на першому уроці або на другому уроці - два варіанти. Література може бути на другому уроці або на третьому уроці - два варіанти. Історія може бути на першому уроці або на третьому уроці - два варіанти. Загалом, є два варіанти для математики, два варіанти для літератури та два варіанти для історії. Отже, загальна кількість способів скласти розклад дорівнює 2 * 2 * 2 = 8.

Покрокове пояснення: