Помогита решить задачу даю 20 балов. Ціна деякого товару 200 грн. Спочатку ціну збільшили на 20%

а потім нову ціну зменшили на 10%. Скільки коштуватиме цей товар після двох переоцінок

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Ралина.

Ответ:216

Пошаговое объяснение:

200+20%(40)=240-10%(24)=216