Ціна деякого товару 250 грн . Сквльки коштуватиме товар, якщо його ціну спочатку збільшили на 20% ,

а потім нову ціну зменшили на 20% ​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Ангелина.

1) 250 : 100 · 20 = 2,5 · 20 = 50 (грн.) - на столько повысилась цена;

2) 250 + 50 = 300 (грн.) - цена товара после повышения на 20%;

3) 300 : 100 · 20 = 3 · 20 = 60 (грн.) - на столько снизилась цена;

4) 300 - 60 = 240 (грн.) - цена товара после снижения на 20%.

Вiдповiдь: 240 грн. - остаточна ціна товару.