ціна деякого товару 450 грн скільки буде коштувати товар якщо його ціну спочатку збільшили на 20% а

потім нову ціну зменшили на 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Генних Никита.

Ответ:

432

Пошаговое объяснение:

Увеличили на 20% значит 100% + 20% = 120%, а это 1,2

450 · 1,2 = 540.

Потом давай найдём 1%:

540 : 100 = 5,4

Дальше:

5,4 · 20 = 108

540 - 108 = 432

Отвечает Полунина Соня.

Ответ:

432 грн

Пошаговое объяснение:

450/100=4,5
4,5 це чому дорівнює 1%
20*4,5=90 це на скільки збільшили

450+90= 540 грн

потім шукаємо чому дорівнює 1% від 540
540/100= 5,4

5,4*20= 108

540-108=432 грн