25. Сплав містить 35 % цинку. Скільки кілограмів цинку міститься у 10 кг сплаву . 26.Сплав містить

21%срібла .Скільки кілограмів справу треба взяти ,щоб він містив 21г срібла ? 27. Товар коштує 100 грн.Через деякий час його ціна знизилась на 15%.Визначте нову ціну товару. 28. Товар коштував 50грн.Через деякий час його ціна збільшилася на 10 грн.На скільки відсотків підвищилася ціна товару ?

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Ангелина.

25.

Ответ:

3,5 кг.

Пошаговое объяснение:

10 : 100% * 35% = 3,5 (кг)

№26.

Ответ:

0,1 кг.

Пошаговое объяснение:

21 : 21% * 100% = 100 (г)

100 г = 0,1 кг

№27.

Ответ:

85 грн.

Пошаговое объяснение:

100 : 100% * 15% = 15 (грн.) - на столько снизилась цена.

100 - 15 = 85 (грн.) - новая цена товара.

№28.

Ответ:

20%.

Пошаговое объяснение:

50 : 100% = 0,5 (грн) - 1% от первоначальной стоимости.

10 : 0,5 = 20% - на столько процентов повысилась цена товара.