Ціну на товар,який коштував 120 грн спочатку зменшили на 10% а потім нову ціну зменшили ще на

5%.знайдіть ціну товару після цих двох переоцінок.пллис помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Зарубин Никита.

Ответ:

102,6

Пошаговое объяснение:

1)120-10%=108

2)108-5%=102,6

Хай щастить!

Отвечает DELETED.

Відповідь:

Після двох переоцінок товар коштував 102 гривні 60 копійок

Покрокове пояснення:

Спочатку знайдемо скільки коштував товар після того, як його ціну знизили на 10%:
100% - 120 грн
10% - ? грн
120 * 10% = 12

120 - 12 = 108 грн (коштував товар після того, як його ціну знизили на 10%)

Тепер знайдемо скільки коштував товар після того, як його нову ціну знизили ще на 5%:
108 * 5% = 5,4 = 5 грн 40 коп

Порахуємо ціну товару після двох переоцінок:
120 - 12 - 5,4 = 102,6 = 102 грн 60 коп